Gürbaşlar Logo Ford Logo
Yeni FordFiesta

Yeni Ford Fiesta yenilenmiş modern tarzını günün en ileri teknolojileriyle bir araya getiriyor; tıpkı yepyeni bir akıllı telefon gibi... Ve gününüzü en iyi şekilde değerlendirmenize yardımcı olmak amacıyla geliştirilmiş pek çok teknolojik özelliği size sunuyor.

Örneğin, Fiesta 2013 ile sunulan sunulan Ford SYNC sayesinde Türkçe sesli komutlarla USB ya da MP3/iPod® aygıtınızdan bir müzik parçasını seçebilir veya Bluetooth üzerinden sisteme entegre cep telefonunuzdan çalabilirsiniz. Sistem, yalnızca sesinizi kullanarak telefonla arama yapmanıza ve gelen çağrıları yanıtlamanıza olanak tanır. Aileniz ve arkadaşlarınızla iletişiminizi yoldayken de sürdürebilmeniz için yazılı mesajlarınızı bile size sesli olarak okur.

Sahip olduğu yenilikçi teknolojiler sayesinde Fiesta 2013 her yolculuğunuzda size güvenli, rahat, zevkli ve eğlenceli bir seyir sunuyor.

Yeni Fiesta'yı daha yakından tanımak için test sürüşü randevusu alın. Ya da tasarımı, sürüş deneyimi, performans, güvenlik ve emniyet özellikleri hakkında bilgi edinin.

 
Yeni FordFiesta
Araçlar
Ford Fiesta
Ford Focus
Ford C-MAX
Ford Mondeo
Ford Yeni S-MAX
Ford Galaxy
Ford Kuga
Tourneo Courier
Ford Ranger
Tourneo Custom
Ford Transit