Gürbaşlar Logo Ford Logo
Yeni Ford Focus

Yeni Focus'a şöyle bir göz atın. Dinamik tasarımını hissedin. Bir orkestradan esinlenen bu aracı farkedin. 

Çok sevilen Focus'u Ford'un "hareket halindeki enerji"yi anlatan Ford Kinetik Tasarım felsefesiyle birleştirerek yeniledik. Yenilenen, iyileştirilen ve yeniden tasarlanan Yeni Focus şaşırtıcı, daha atletik ve daha dinamik görünüyor.

Sınıfının önde gelen modellerinden olan Focus her zaman yüksek sürüş dinamikleri ile saygı gördü. Yeniden tasarlanan Focus'un da bu konuda hiçbir eksiği yok. Arkaya doğru uzatılmış ön farlarından yeni sportif gösterge paneline kadar, Yeni Focus'un bütün parçaları uyum içinde çalışıyor. Eminiz bu görüşe siz de katılacaksınız. Aslında Yeni Focus bir orkestradan esinlenilerek o kadar güzel yaratıldı ki, bu uyumu mutlaka hissetmeniz gerek. 


İç tasarım

Ister sürücü ister yolcu olun, Yeni Focus'un içini konforlu ve güvenli bulacaksınız. Gösterge panelinin geliştirilmiş tasarım ve aydınlatmaları, daha ergonomik ve daha kolay bir kullanım sunar. 

Dış tasarım:

Focus'un zaten çarpıcı olan görüntüsü, Kinetik Tasarım felsefesinin yansıtıldığı ve "hareket halinde enerji" hissi veren detaylarla şimdi daha da dinamik… 


İyileştirilmiş sürüş

Ford Focus hem şehir içi hem de uzun yol kullanımında her zaman güvenli ve rahat bir kullanım sunuyor. 


Güvenlik

Yeni Focus sahip olduğu yüksek güvenlik seviyesini, Akıllı Güvenlik Sistemi (IPS)'in yüksek teknolojisine borçludur. 

 
Focus
Araçlar
Ford Transit
Ford Fiesta
B-Maxxxxx
Ford Focus
Ford C-MAX
Ford Mondeo
Ford Yeni S-MAX
Ford Galaxy
Ford Kuga
Tourneo Courier
Ford Ranger
Tourneo Custom
Ford Transit