Gürbaşlar Logo Ford Logo
Yeni Mondeo: İnanılmaz bir dönüşüm

Lüks diye bildiğiniz herşey, Mondeo tasarımı yanında sıradan kalacak. Mondeo, standartlarınızı yukarıya çekiyor.

Yeni Mondeo'nun, Ford hakkındaki düşüncelerinizi değiştirmesi için sadece bir an yeterli. "Kinetik tasarım"ının ipuçları içindeki güç ve yenilikçilikte gizli. Bu yeni tasarım, zarafet, işçilik ve üstün sürüş dinamiklerinde elde edilen yüksek başarı ile kendini gösteriyor.

Yeni Mondeo uzun süren bir etki bırakıyor.

Dış Tasarım

IOSIS konsept aracının olağanüstü yenilikçi tasarımından ilham alan Yeni Mondeo, yükseltilmiş omuz çizgisi ve kalın çamurluklardan, mücevhere benzeyen farlar ve hemen fark edilen ön ızgaraya kadar uzanan seçkin bir duruşa, güçlü ve dinamik bir profile sahip. Yeni Mondeo ile etrafınızda büyük bir etki bırakacağınızdan emin olun.

İç Mekan

Orta konsolun akıcı tasarımıyla bütünleşen kokpit sizi konforuyla sararak keyifli bir sürüş için mükemmel rahatlık sağlıyor. Pratik olduğu gibi aynı zamanda görkemli bir iç ortam sunuyor. Yeni Ford Power çalıştırma düğmesi gibi sürücüye yardımcı olan sayısız teknoloji sürüş deneyiminizi, kendinize verdiğiniz bir ödüle çeviriyor. 

Teknoloji

Yeni Mondeo'nun iç kısmında devrim yaratan bir kumanda merkezi olan İnsan Otomobil Arabiriminin (HMI) yanısıra, Yol Uyarıcılı Adaptif Hız Kontrol Sistemi, Yokuş Kalkış Desteği, Kolay Yakıt gibi sürücüye yardımcı olmayı amaçlayan bir çok beceri sahibi yeni özellik de bulunuyor. 

Güvenlik

Yeni Mondeo etkileyici aktif ve pasif güvenlik özellikleri sunuyor. Bu özelliklerin altında yatan temel ise aracın çok sert bir yapıda olan gövdesi. Ford'un etkinliği onaylanmış Akıllı Güvenlik Sistemi'ne (IPS) yapılan son eklemeler ise sürücü diz hava yastığı, yatay katlanan direksiyon kolonu ve daha uzun yan hava perdeleri. 

 
Mondeo
Araçlar
Ford Transit
Ford Fiesta
B-Maxxxxx
Ford Focus
Ford C-MAX
Ford Mondeo
Ford Yeni S-MAX
Ford Galaxy
Ford Kuga
Tourneo Courier
Ford Ranger
Tourneo Custom
Ford Transit