Gürbaşlar Logo Ford Logo
Kurumsal / Gürbaşlar Grup

GÜRBAŞLAR GRUP

Gürbaşlar Grup ticaret hayatına 1978 yılında başlamış, 1980 yılında otomotiv alanındaki faaliyetler ile Grubun temelleri atılmıştır. Bugün otomotiv, gayrimenkul geliştirme, tekstil, sigortacılık ve hayvancılık alanlarında 6 şirketle faaliyetlerini sürdüren Grubun, farklı sektörlerde iştirakleri de bulunmaktadır.

GÜRBAŞLAR OTOMOTİV

30 yılı aşkın bir süredir Türkiye’nin öncü otomotiv bayileri arasında yer alan Gürbaşlar Otomotiv, Anadoluhisarı’ndaki merkezinde Ford marka araçların satışını yapmakta, servis ve yedek parça hizmeti vermekte, ayrıca ikinci el otomobil satışı da yapmaktadır. Ford ağının en önemli iş ortaklarından biri olan şirket, toplam Ford araç satışlarında önemli bir paya sahiptir.

YES OTO KİRALAMA A.Ş.

Türkiye’de Enterprise markası Yes Oto Kiralama şirketi tarafından temsil edilmektedir. Yes Oto Kiralama 1990 yılında kurulmuş ve günlük araç kiralama alanında lider olmuş bir araç kiralama markasıdır. 1997 yılından itibaren National Car Rental Türkiye lisansı ile hizmet vermektedir. 2004 yılından itibaren Alamo markasını da Türkiye’de temsil etmeye başlamıştır. Türkiye genelinde 27 il 55 ofiste hizmet veren Yes Oto, yaygın hizmet ağı ile kaliteli sürüş keyfini ulaşılabilir kılma ilkesiyle hizmet yolculuğuna 2014 yılı Haziran ayından itibaren Enterprise markası lisansı ile devam etmektedir. 1957 yılında ABD’de kurulan Enterprise, 8600 ofisi ile global anlamda hizmet veren dünyanın en büyük araç kiralama şirketidir. Kurulduğu tarihten itibaren hizmet kalitesi, hizmet ağı ve sektörüne yaptığı yatırımlarla hızla büyüyerek genişleyen Enterprise Rent a Car markası kısa sürede dünya çapında büyüme göstermiştir. Anadolu Jet, Tatil Sepeti gibi şirketlerin de exclusive çözüm ortağı olan Yes oto, Türkiye’de ilk kez havayolu şirketleri ile ortak çalışan ve online araç kiralama hizmetini sunan ilk araç kiralama markası olarak da öncü bir rol üstlenmektedir.

www.enterprise.com.tr

 

KAVİ YAPI

Kavi Yapı, İstanbul Basın Ekspres yolundaki Home Art projesini, öngörülenden 6 ay önce bitirerek 2010 yılında teslimat yapmıştır. Çerkezköy’deki aylık 900 ton kapasiteli kömür enerji üretim tesisini 5 ayda bitirip hizmete açmıştır. Son olarak Güneşli’de 191 konutluk Home Aves projesini bitirmiş ve yakın zamanda yeni projelere imza atmak üzere yatırımlarını sürdürmektedir.

www.kaviyapi.com

AKBAŞ TEKSTİL

Çerkezköy’de 15 bin m2 kapalı, 25 bin m2 açık alanda kurulan Akbaş Tekstil bünyesinde, kasar, boya ve apre işlemleri yapılmaktadır. Akbaş Tekstil, tekstilin tüm terbiye işlemlerini son teknoloji ürünü makine parkıyla özenli bir şekilde yerine getirmekte, ISO 9001 çerçevesinde tekstil terbiye sektöründe standardizasyonu sağlamak için çalışmaktadır. Şirket, organik kumaş boyama sertifikasına da sahiptir.

www.akbastekstil.com

GÜRBAŞLAR SİGORTA

Allianz Sigorta, Axa Sigorta, Ak Sigorta, Güneş Sigorta, Halk Sigorta, Anadolu Sigorta, Mapfre Genel Sigorta, Allianz Hayat ve Emeklilik gibi farklı alanlarda lider sigorta şirketlerinin acenteliğini bünyesinde toplayan Gürbaşlar Sigorta, kurumsal ve bireysel tüm kanallarda genç ve uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

www.gurbaslarsigorta.com

 
Kurumsal
Araçlar
Ford Transit
Ford Fiesta
B-Maxxxxx
Ford Focus
Ford C-MAX
Ford Mondeo
Ford Yeni S-MAX
Ford Galaxy
Ford Kuga
Tourneo Courier
Ford Ranger
Tourneo Custom
Ford Transit