Gürbaşlar Logo Ford Logo
Servis
Hizmetlerimiz

Ford Garanti :

Ford Gürbaşlar yetkili servisinde bakım, onarım, boya-kaporta işlemleri yaptırarak, Ford aksesuar ve orijinal yedek parçaları satın alarak siz de 3 yıl boyunca Ford Garanti’nin sunduğu güvenceye sahip olacaksınız. Tüm değişim ve onarımların en yüksek kalite standartlarında yapılacağından emin olabilirsiniz. Ayrıca eğer Ford aracınızı satmaya karar verirseniz, garantiniz de transfer edilecek ve yeni kullanıcı da bu güvenceden yararlanabilecek.

Ford Gövde Paslanmazlık Garantisi :

Ford Gövde Paslanmazlık Garantisi ile Ford’unuzu korozyona karşı koruyun. Yapmanız gereken, düzenli olarak aracınızı herhangi bir yetkili servisimizde kontrol ettirmek.

Ford Boya Garantisi :

Üstün teknoloji ile özel üretilen ve boyanan araç gövdelerimiz, imalattan kaynaklanan boya hatalarına karşı garantilidir. Yapmanız gereken, düzenli olarak aracınızı yetkili servisimizde kontrol ettirmek.

Ford Karoservis :

Ford Karoservis, güncel boya teknolojisine sahip boya-kaporta servisleri ve ekipmanları ile aracınızı kaza öncesi durumuna getirecek onarım hizmetlerini sağlıyor. Ford Karoservis’te aracınızı eğitimli ve deneyimli Ford uzmanlarının ellerine gönül rahatlığıyla bırakabilirsiniz. Kısa zamanda en iyi onarım hizmetini alacaksınız. Üstelik 3 yıl garantiyle...

Ford İnteraktif Servis - 8 Adımda Kontrol :

İnteraktif servis, Ford Gürbaşlar yetkili servisiyle güçlü bir iletişim kurarak zaman kaybınızı en aza indiren,beklediğiniz hizmeti güvenle almanızı sağlayan bir servis sistemidir. Ford yetkili servisimizden randevu alarak interaktif servisimizde 8 adımda kontrol işlemiyle ile hem zaman kazanırsınız hem de aracınızla ilgili yapılması gerekenler hakkında detaylı ve güvenilir bilgi alırsınız.

Hiçbir sürprizle karşılaşmamak için, belirlenecek bakım ve onarım programına göre, önceden fatura bilgilerinizi alabilir, araç teslim zamanını önceden öğrenebilirsiniz. Bundan sonrasında ise size tüm kontrolleri yapılmış, yenilenmiş aracınızın keyfini sürmek kalıyor.

Ford Orijinal Yedek Parçaları :

Ford Gürbaşlar yetkili servisinde yapılan tüm bakım ve onarımlarda, orijinal Ford değişim parçaları kullanılır. Bu parçaların tamamı Ford kalite ve güvenlik standartlarına uygundur. Böylece hem aracınıza tam olarak uyum sağlar hem de aracınızın performansına destek olurlar.

F Kasko :

Sadece Ford markalı araçlar için oluşturulmuş, sizi ve Ford’unuzu güvence altına alan, tüm parça değişimlerinde Ford güvenlik standartlarına uygun kaliteli parçaların kullanılmasını sağlayan ve daha birçok detayla donatılmış kapsamlı bir kasko sigortasıdır. Aracınız madem ki Ford marka, kaskonuz da Ford’a özel F Kasko olsun. Böylece siz de Ford Gürbaşlar yetkili servisinde uzman onarım rahatlığını ve kaliteyi yaşayın. Aracınız ilk günkü değerini korusun, canınız güvende olsun.

Ford Güvence :

Ford Güvence bir ek garanti programıdır. Ford Güvence satın alarak; mekanik ve/veya elektrikelektronik arızalar sonucu oluşacak yedek parça değişimi, tamiri ve ilgili işçiliklerden doğan maliyetlere karşı aracınızı ve bütçenizi güvence altına alabilirsiniz. Ford Güvence ve kapsamı ile ilgili daha detaylı bilgiyi Ford Gürbaşlar yetkili servisinden temin edebilirsiniz.

Ford Euro Servis / 7/24 Yol Yardımı :

Ford Euro Servis hizmeti yeni araç satın aldığınızda sunulan ve ilk 3 yıl boyunca, 7 gün 24 saat araç çekici, yerinde ufak çaplı onarım, seyahat sırasında alternatif ulaşım ya da konaklama gibi olanaklardan yararlanabileceğiniz bir yol kenarı yardım hizmetidir.

Ford Euro Servis Kazalı Araç Çekici Programı :

Aracınız garanti kapsamında olsun ya da olmasın, kaskonuz olsun-olmasın kaza anında 444 FORD’u (444 3673) arayarak, aracınızın en yakın Ford yetkili servise ücretsiz çekilmesini sağlayabilirsiniz.

Ford Aksesuarları :

Aracınız için özel olarak tasarlanmış, yüksek kalite ve emniyet standartlarında üretilmiş pek çok Ford aksesuarı vardır. İçlerinden sizin ihtiyacınıza ve zevkinize uyanları mutlaka bulacaksınız.

Ford Servislerinde Aracınıza Uygun Lastikler :

Ford marka aracınızın, sunduğumuz kalite ve güvenlik standartlarını karşılayan yüksek performanslı lastiklere sahip olması için alanında lider lastik üreticileri ile birlikte çalışıyoruz. Yol ile olan temasınız yalnızca aracınızın lastikleri ile sağlanır. Bu nedenle aracınızda doğru lastiklerin kullanılması son derece önemlidir. Aracınıza uygun yaz ve kış lastik çeşitlerini Ford Gürbaşlar yetkili servisimizden uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz