FORD KAMPANYA HABERLERİ

Ücretsiz Kapıdan Al Kapıya Teslim Servis Hizmeti

ÜCRETSİZ BİR ŞEKİLDE FORD'UNUZU KAPIDAN ALALIM 
BAKIMLI VE DEZENFEKTE EDİLMİŞ BİR ŞEKİLDE TESLİM EDELİM.


Öncelik sağlık çalışanları ve 65 yaş üzeri olmak üzere tüm müşterilerimizin servis ve bakım ihtiyaçları için yepyeni bir uygulamayı hayata geçirdik. 
 

ÜCRETSİZ BİR ŞEKİLDE FORD’UNUZU KAPIDAN ALIYORUZ.


Hemen 0216 413 72 00 arayın, randevunuzu oluşturalım. Size en yakın yetkili servisimiz, kapınızdan Ford’unuzu teslim alıyor. 
 

DEZENFEKSİYON İŞLEMLERİ GERÇEKLEŞTİRİYORUZ!


Ford’unuzu teslim aldığımız yerde, hemen dezenfektan ürünleriyle dezenfekte ediyor, koltuk ve direksiyonu kaplıyor, yetkili servisimize doğru yola çıkıyoruz.


GÖRÜNTÜLÜ BİLGİLENDİRME SİSTEMİ’YLE SİZE ULAŞIYORUZ!

Ford’unuz yetkili servise geldiğinde sizi SMS, e-mail veya telefon ile bilgilendiriyoruz. Ford’unuza yapılan tüm işlemleri ise Görüntülü Bilgilendirme Sistemi’nden sizin onayınıza sunuyoruz.

 
FORD’UNUZU BAKIMLI VE DEZENFEKTE EDİLMİŞ BİR ŞEKİLDE KAPINIZA TESLİM EDİYORUZ!


Ford’unuzun tüm bakım ve onarım işlemlerinden sonra detaylı bir şekilde dezenfekte ediyor, koltuk korumalarını yeniliyoruz. Tüm işlemlerden sonra Ford’unuzu bakımlı bir şekilde kapınıza teslim ediyoruz.

İlgili kampanya sınırları Ford Otomotiv San. A.Ş. tarafından belirlenmiş illerde ve belirlenen işlemlerde geçerlidir. Hizmet 20 kilometre sınırları için geçerlidir. Kampanya sadece aracın teslim alınıp, edilmesini kapsayacak olup yapılacak işlemler aracın mevcut sadakat indirimleri üzerinden yapılacaktır. KDV dahil 999 TL ve üzeri yapılacak işlemlerde geçerlidir. Her vergi kimlik numarası, kampanyadan bir kez yararlanabilir. Filo müşterileri kampanyadan yararlanamaz. Servisler yoğunluklarına göre ileri tarihli randevu verebilir. Belirtilen indirim 30 Eylül 2022 tarihine kadar kampanyaya dahil olan Ford bayilerinde geçerlidir. Servisler kendi takdir hakları çerçevesinde ilave indirim uygulayabilirler. Ford Otomotiv San. A.Ş. kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.