Transit Kamyonet

SÜRÜŞ DENEYİMİ

Şeridinizde kalmanıza yardımcı olan gelişmiş sistem

Şerit Takip Sistemi, şeridinizin dışına kaydığınızı tespit ederse direksiyona titreşim yollar ve gösterge panelinde bir ışık yakarak sizi uyarır. (Titreşimin hassaslık seviyesini belirleyebilirsiniz.)

KONFOR VE RAHATLIK

Kendini koruyabilen yan aynalar

Dar alanlarda manevra yaparken ya da dar bir sokakta park halindeyken yan aynalar kolaylıkla zarar görebilir. Standart donanım olarak sunulan elektrikli katlanabilir yan aynalar, bir düğme dokunuşuyla içe doğru kapanarak bu tür hasarlardan korur. Isıtma özelliğiyle de buzlanma olduğu durumlarda aracınızı daha çabuk ve güvenle çalıştırır.

PERFORMANS VE VERİMLİLİK

Ford EcoBlue TDCi Motor

Yeni 2.0 litre TDCi motorda, olağanüstü performan ve düşük yakıt tüketimi birleştirildi ve maliyetlerinizi düşürmek için garanti süresi 3 yıl sınırsız km olarak genişletildi. 130 PS/385 Nm ve 170 PS/405 Nm iki farklı güç seçeneği ihtiyacınıza göre seçim yapabilmenizi sağlar.

GÜVENLİK VE EMNİYET

Elektronik Stabilite Programı, her koşulda kontrol sizde

Elektronik Stabilite Programı (ESP) aracınızın ilerlemesini sürekli olarak izler, seyir halinde(patinaj gibi) herhangi bir sapmayı algıladığında, aracın yoldaki konumunu otomatik olarak düzeltir. Aracın kontrolünü korumanıza yardımcı olmak üzere geliştirilen sistem, ayrıca acil bir durumda durma mesafelerinin kısaltılmasına da yardımcı olabilir.

KULLANIŞLILIK

Üst yapı uygulamaları için sağlam bir altyapı

İşletmenizin ihtiyacına uygun dönüşümleri neredeyse hiç ek donanım gerektirmeden en verimli ve pratik şekilde uygulamanız için tüm gövde tiplerine uygun olacak geliştirildi. Gövde monte noktaları ve sağlam yüksek gerilimli çelik çerçevelerle Transit Kamyonet her türlü dönüşüme uygun güvenilir bir alt yapı sunuyor.

Gürbaşlar Otomotiv / 2024