GÜRBAŞLAR SERVİS

Ford Garanti

Ford Gürbaşlar yetkili servisinde bakım, onarım, boya-kaporta işlemleri yaptırarak, Ford aksesuar ve orijinal yedek parçaları satın alarak siz de 3 yıl boyunca Ford Garanti’nin sunduğu güvenceye sahip olacaksınız. Tüm değişim ve onarımların en yüksek kalite standartlarında yapılacağından emin olabilirsiniz. Ayrıca eğer Ford aracınızı satmaya karar verirseniz, garantiniz de transfer edilecek ve yeni kullanıcı da bu güvenceden yararlanabilecek.

Ford Boya Garantisi

Üstün teknoloji ile özel üretilen ve boyanan araç gövdelerimiz, imalattan kaynaklanan boya hatalarına karşı garantilidir. Yapmanız gereken, düzenli olarak aracınızı yetkili servisimizde kontrol ettirmek.

Ford Orijinal Yedek Parçaları

Ford Gürbaşlar yetkili servisinde yapılan tüm bakım ve onarımlarda, orijinal Ford değişim parçaları kullanılır. Bu parçaların tamamı Ford kalite ve güvenlik standartlarına uygundur. Böylece hem aracınıza tam olarak uyum sağlar hem de aracınızın performansına destek olurlar.

F Kasko

Sadece Ford markalı araçlar için oluşturulmuş, sizi ve Ford’unuzu güvence altına alan, tüm parça değişimlerinde Ford güvenlik standartlarına uygun kaliteli parçaların kullanılmasını sağlayan ve daha birçok detayla donatılmış kapsamlı bir kasko sigortasıdır. Aracınız madem ki Ford marka, kaskonuz da Ford’a özel F Kasko olsun. Böylece siz de Ford Gürbaşlar yetkili servisinde uzman onarım rahatlığını ve kaliteyi yaşayın. Aracınız ilk günkü değerini korusun, canınız güvende olsun.

Ford Gövde Paslanmazlık Garantisi

Ford Gövde Paslanmazlık Garantisi ile Ford’unuzu korozyona karşı koruyun. Yapmanız gereken, düzenli olarak aracınızı herhangi bir yetkili servisimizde kontrol ettirmek.