Yeni Fiesta

SÜRÜŞ DENEYİMİ

Keyif veren sürüş deneyimi

Yeni Ford Fiesta; Seçilebilir Sürüş Modları, Geri Görüş Kamerası ve pek çok yeni özelliğiyle şehirde sürüş deneyimine yeni bir keyif katıyor.

KONFOR VE RAHATLIK

Her yolculukta yüksek konfor

Yeni Ford Fiesta’da konforunuz için her şeyi düşündük. Otomatik Başlat-Durdur, Isıtmalı Koltuklar ve Direksiyon gibi özelliklerle konforlu yolculuğu en üst seviyede yaşayın. 

PERFORMANS VE VERİMLİLİK

Akıllı teknolojiler ile güç ve verimliğin keyfini çıkarın.

Fiesta’da heyecan verici performansla verimlilik arasında seçim yapmak zorunda değilsiniz. Beş yıl üst üste yılın uluslararası motoru ödülünü alan ve yakıt tasarrufunu bir üst seviyeye çıkaran 1.0 litrelik EcoBoost benzinli motor Otomatik Başlat Durdur Sistemi ile emrinizde. Fiesta 1.5L TDCi Dizel ve 1.1L Benzinli Manuel motor seçenekleriyle tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan bir motor yelpazesi sizlerle buluşuyor. Yüksek performanslı ve verimli motor seçenekleri gelişmiş sürüş dinamikleri ve hassas yol tutuşuyla eşsiz bir sürüş deneyimine hazır olun.

GÜVENLİK VE EMNİYET

Gelişmiş Güvenlik Teknolojileri

Fiesta, her koşulda sizi ve sevdiklerinizi korumak için tasarlanan bir dizi gelişmiş teknolojiye sahiptir. Acil Durum Yardımlı SYNC 3 bunlardan sadece biri.

KULLANIŞLILIK

Ekonomik yakıt tüketimi, güçlü performans

Yeni Ford Fiesta’nın gelişmiş motor seçenekleriyle yüksek performans ve ekonomik yakıt tüketimi bir arada. WLTP verilerine göre, Fiesta’nın çevre dostu ve ekonomik motorunun CO2 salımı sadece 121-138 g/km ve ortalama yakıt tüketimi l/100 km: 5,3’dür.

Gürbaşlar Otomotiv / 2024