Yeni Ford
Ranger !

SÜRÜŞ DENEYİMİ

Yepyeni Ford Ranger

Efsane Ranger şimdi daha cesur ve daha güçlü.
Gelişmiş yeni e-4WD sistemi, 240 Volt ve 400 Watt’a kadar güç sağlayan yerleşik invertörü, 800 mm su derinliğinde bile yoluna devam etme ayrıcalığı, 3.5 tona kadar çekme ve 1 tona kadar taşıma kapasitesiyle Yeni Ranger, her koşulda gücünü kullanman için tasarlandı.

KONFOR VE RAHATLIK

Hem sürücü hem de yolcu için ayrı ayrı ayarlanabilen klima, aracın çevresini dilediğiniz  gibi aydınlatabileceğiniz dış aydınlatma ve belinize en iyi desteği sağlayabilmek için tasarlanan 10 yöne ayarlanabilen koltukları ile yeni Ranger çok konforlu.

Yeni Ranger Gürbaşlarda, çok özel fırsat ve hediyelerle sizi bekliyor.

PERFORMANS VE VERİMLİLİK

Güç Aktarma Organı

Ranger'ın yeni turbo şarjlı EcoBlue 2.0 litre Dizel motoru, 170 PS ve 405 Nm tork veya Bi-Turbo olarak 205 PS ve 500 Nm tork üretiyor. 240 PS ve 600 Nm tork performansı ile 3.0 L EcoBlue V6 Diesel modeli, etkileyici bir performans sağlıyor. Çift kabin, gelişmiş dört çeker sistemi ile birlikte her işin üstesinden gelmek için tasarlandı.

GÜVENLİK VE EMNİYET

Gelişmiş güvenlik teknolojisi

Yeni Ford Ranger sizi, yolcularınızı ve yoldaki diğer paydaşları korumak için bir dizi akıllı sistem içerir. Çarpışma Önleme Yardımı gibi bazı teknolojiler öncelikle bir olayın meydana gelme olasılığını azaltmaya çalışır. Hava yastıkları da dahil bir kısım teknoloji ise bir trafik kazası meydana gelmesi durumunda kazanın şiddetinin azaltılmasına yardımcı olur. Araçta gelişmiş güvenlik sistemleri de bulunur, böylece ekipmanlarınızı veya yükünüzü gönül rahatlığıyla depolayabilirsiniz.

KULLANIŞLILIK

Kullanışlılık...

Elektrikli aletlerinizin verimli çalışması için 240 V 400 W yerleşik invertör, yeni ve akıllı bagaj çözümleri, aydınlatma sistemleri gibi özellikleri ile yeni Ranger çok daha kullanışlı.

Gürbaşlar Otomotiv / 2024