Yeni
Tourneo Connect

SÜRÜŞ DENEYİMİ

Hız sınırını korumanıza yardımcı olur

Tourneo Connect, hız kontrolünüzü artırmak ve böylece yola daha fazla konsantre olmanızı sağlamak üzere tasarlanan Akıllı Hız Sınırlandırıcı sistemine sahiptir. Trafik Levhası Tanıma Sistemi kamerası, öncelikle geçerli hız sınırını otomatik olarak algılar (etkin durumdayken); daha sonra sistem, azami hızınızı bu sınıra ayarlar.
 

KONFOR VE RAHATLIK

SYNC 3: Zahmetsiz bir eller serbest deneyimi için

FORD SYNC 3, bağlantıda kalmanızı, telefonunuzu, müziğinizi ve navigasyon sistemini kontrol edebilmenizi sağlayan gelişmiş bir sistemdir. Sezgisel navigasyon için, ses komutları veya çimdik ve kaydırma hareketleri ile 6" dokunmatik renkli ekranı kullanabilirsiniz.

PERFORMANS VE VERİMLİLİK

Power Shift 7 vitesli otomatik şanzıman

Manuel şanzımandaki ekonomiyi otomatik şanzıman konforunda sunan, tork kayıpsız kusursuz teknoloji.Tourneo Connect gelişmiş otomatik şanzımanla donatılmıştır. Geliştirilmiş hızlanma ve tam anlamıyla pürüzsüz vites değişimi gibi özellikleriyle bu şanzıman, sürüş deneyiminizi zenginleştirmek, optimum yakıt tasarrufu sağlamak ve aracın performansını maksimuma çıkarmak üzere baştan aşağı özenle geliştirildi.

GÜVENLİK VE EMNİYET

5 Yıldızlı Güvenlik

Sizin, yolcuların ve diğer yol kullanıcılarının güvenini düşünerek tasarlanan Ford Tourneo Conneck, Euro NCAP güvenlik derecelendirilmesinde beş yıldızla en yüksek puanı aldı.

Avrupanın bağımsız ve önde gelen güvenlik derecelendirme kuruluşu Euro NCAP yeni araçların güvenliğini en sıkı ölçütleri kullanarak değerlendirir.

 

KULLANIŞLILIK

Yeni Tourneo Connect, geniş bagaj hacmi ile kalabalık ailelerin ve evcil hayvan dostlarının kalbini kazananıyor ve bunu fazlasıyla hak ediyor.

Gürbaşlar Otomotiv / 2024